Konut Hizmetleri

ev ilaçlamaHaşere ve kemirgenler çok eski zamanlardan beri yaşadığımız ortamlarda bulunan ve mikroplarını yayarak hastalık bulaştıran canlılardır. İş yerlerimizde, evlerimizde kısacası yaşadığımız her alanda görülen haşere, böcek ve kemirgenler bünyelerinde birçok hastalık bulaştırıcı mikropları taşırlar. Bazı haşereler canlıları ısırarak, bazı haşereler ise mekan içerisinde gıda ürünlerinin üzerinde gezinerek hastalık bulaştırırlar. Konut içerisinde özellikle geceleri aktif olan haşereler karanlığı çok severler. Çok hızlı çoğalıp, çok hızlı üreyen haşere ve böceklerin toplamda milyonlarca türü vardır. Böcek ve haşereler sıcak olan ve yiyeceklerin olduğu her ortamda bulunurlar. Konutlarda özellikle mutfak ve banyo gibi alanlara yerleşen böcekler, bu alanlarda suratle çoğalırlar. Konut içerisinde gördüğünüz 1 tane haşere, o mekanda aslında birçok haşerenin olduğunun  işaretidir.ev ilaçlama 
Çünkü haşereler karanlıktan hoşlanırlar. Aydınlık alanlarda ortaya çıkmazlar. Işıklar söndüğünde kendilerini ortaya çıkarırlar ve gezerler.

Gerek Haşereler gerekse de kemirgenler çok çabuk ürer ve çoğalırlar. Hamam böcekleri içinde 40 kadar yumurta bulunan kapsüller halinde yumurtlarlar. Bu kapsüller içindeki yumurtalar 30-60 gün içerisinde ergin hale gelir. Her iki ayda bir eskisinin 40 katı kadar hamamböceği oluşur. Yine ev faresi de sadece bir yılda 48 tane yavru yapar. 
Haşere ve kemirgenlerin giremeyecekleri mekan yoktur.

 

Camları açtığımızda, beslediğimiz evcil hayvanların üzerlerine yapışarak veya küçük bir çatlaktan içeri girerek, su borularımızdan tırmanarak vb. yaşadığımız mekana girebilirler. Haşere ve kemirgenler hayatta kalabilmek için çok az su ve gıdaya ihtiyaç duyduklarından yaşadığımız mekanın temiz ve hijyenik olması haşere ve kemirgen olmayacağı anlamına gelmez.

Çeşitli yerlerde satılan sprey veya böcek ilaçlarının hiçbiri profesyonel anlamda işe yaramazlar. Örneğin hamamböcekleri 200 milyon yıldan daha uzun süreden beri çevrelerine uyum sağlamışlardır. Kullanacağımız ilaçlar onları bir kısmını yok edebilir ama tamamen ortadan kaldırmaz.

Haşerelerin yumurtalarının tamamının yok edilememesi ve yeni istilalara karşı komple bina tecridi sağlanmasının zor olması sebebiyle haşere ve kemirgenlere karşı yapılan mücadelenin düzenli olması gerekir.

Gezer ilaçlama şirketinin profesyonel ekibi düzenli olarak ilaçlama konusunda eğitim görmektedir. Servis sorumlumuz,evinizdeki haşereleri veya kemirgenleri tanımlama konusunda çok iyi eğitilmiştir. Haşerelerin yaşadığımız mekanın muhtelif bölgelerinde, kapı pervazlarında duvarlarınızın içerisinde, döşemeleriniz altında, dolaplarınızın altında yaptıkları yuvalar tespit edilir. Yaşadığınız mekanda hangi haşere veya kemirgenlerin bulunduğunu, nerelerde yer aldıklarını ve bu haşere ve kemirgenlerden kurtulmanız için ne yapmanız konularında bilgi sahibi olabileceğiniz bir servis bilgi raporu sunulur. İlaçlama sonrasında ekip şefimiz tarafından, ne tür bir uygulamanın yapıldığı, hangi ilaçların kullanıldığı ve ilaçlama ile ilgili almanız gereken önlemler hakkında da bir rapor sunulur. Aylık periyodik ilaçlama sözleşmesi yapılırsa, normal servis dışında haşere veya kemirgenler görüldüğünde ücretsiz servis gönderilir.

Haşere ve kemirgen ilaçlaması sırasında herhangi bir güçlük yaşamazsınız Servis saatini siz belirleyeceksiniz bu nedenle günlük yaşantınızda da herhangi bir kesinti olmayacaktır.Servis öncesi veya sonrası alınacak önlemler hakkında ekibimiz tarafından bilgilendirileceksiniz. 

 Gezer ilaçlama servisimiz bünyesinde çalışan ilaçlama elemanlarımız, konut ilaçlama konusunda uzmandır. Mekanınızı istila edebilecek sayısız haşereyi tanıma konusunda eğitilmiş ve bu haşereler ile nasıl mücadele edileceğini bilen ilaçlama ekibine sahip olan Gezer ilaçlama şirketimiz, konut ilaçlama ve her türlü mekan ilaçlamaları konusunda sizlere güvenilir ve garantili hizmet sunmaktadır. Konut ilaçlamalarında kullandığımız ilaçlar, Sağlık Bakanlığınca ruhsatlandırılmış, kullanıldıkları alanda koku, leke bırakmayan insan sağlığı açısından zararlı olmayan ilaçlardır.