Chrysamed Forte

                           
                     
      Chrysamed Forte    
                   
      FORMÜLASYON            
                   
      Deltamethrin(saf)   % 0.03    
      Tetramethrin(saf)   % 0.06    
      Yardımcı maddeler ile %100`e tamamlanır        
               
                   
      Chrysamed uluslararası patentlidir.
Patent No: TR200500879
   
     
 

 

Chrysamed Haşere ilacı; Uluslararası patentli Chrysa-nanokapsül teknolojisi sayesinde, suyun çözücü gücünü arttırarak Solvent vb.gibi tehlikeli çözücü kullanmadan üretilmektedir.

 

Üretiminde tehlikeli çözücüler yerine aktif Su kullanıldığından, teknik maddenin molekül yapısı bozulmaz aynı zamanda biyolojik insektisit etkisi korunmuş ve diğer taraftan toksisitesi azalmış olmaktadır.


 

CHRYSA emülgatörü suyun moleküllerini birbirinden ayırarak küçültür, molekül sayısını arttır ve 

etken maddeyi suyun her molekülüne eşit oranda dağıtır ve bir daha bozulmayan, ayrışmayan, çökmeyen homojen bir emülsiyon sağlar. Yani suyu bir nevi ilaca dönüştürür.FORTE ile yapılan ilaçlamalarda ilk damladan son damlaya kadar her püskürtmede eşit oranda etken madde uygulanmış olur.   

Chrysamed FORTE minimum etken madde ile maximum etki sağlar.   

Chrysamed FORTE; PBO,Solvent ve türevlerini içermeyen, Kendimize ve Çevremize zarar vermeden, Haşere sorununu kalıcı olarak çözebilen, %99 su bazlı, kokusuz, leke ve kalıntı bırakmayan, geniş spektrumlu, Uluslararası patentli, yeni nesil bir Haşere ilacıdır.Etkisi kalıcıdır 3 aya kadar devam eder.

 
Kullanım bilgileri:
 

CHRYSAMED FORTE  500 ml. Spreylerde, 2,5 Litrelik püskürtme tertibatlı bidonlarda ve 5 Litrelik standart bidonlarda satışa sunulmaktadır.
Chrysamed FORTE nin Aerosol tipi ise CHRYSOL dur.

500 ml. Sprey: Kullanmadan önce spreyin ucunu açık konuma getiriniz.
2,5 Litrelik püskürtme tertibatlı bidon: Kullanmadan önce bidonun kapağını açınız ve püskürtme tertibatını monte ediniz.
5 Litrelik bidon: Kullanmadan önce bidondan spreylere,
 el ve sırt pülverizatörlerine veya ULV (soğuk sisleme) cihazına aktarınız.
CHRYSOL: kullanmadan önce iyice çalkalayınız.

CHRYSAMED FORTE kullanırken, kapı ve camları kapatmaya, evi teketmeye veya havalandırmaya gerek yoktur.

CHRYSAMED FORTE    nin kullanımı ve etkisi diğer haşere ilaçlarından farklıdır.

CHRYSAMED FORTE  
yi haşerelerin üzerine doğrudan sıkmanız şart değildir,
CHRYSAMED FORTE  yi haşerelerin bulunabileceği, konabileceği veya geçebileceği açık ve kapalı alanlara çok ince bir şekilde bol miktarda uygulayınız. Evlerde (yerler, duvarlar, mobilyalar, elbise ve mutfak dolapları, mutfak makine ve tezgahların alt ve arkaları vs.) ev ve işyeri çevreleri, bahçeleri, hayvan barınakları ve çevreleri vs. açık yer bırakmadan tamamen ilaçlayınız.
Böyle bir uygulama sonrasında o alanlarındaki haşereler zamanla yok olurlar, o alana yeni haşereler uzun süre yaklaşmaz ve o alana giren haşerelerde kısa sürede (birkaç dakika ile birkaç saat içinde) telef olur. Çok sorunlu alanlarda uygulamanın 2 haftada bir olmak üzere birkaç kez tekrarlanması ve uygulama süresinin uzun tutulması gerekmektedir.
 

Hedef haşereler: 


Sivrisinek, Hamamböceği, Kene, Karasinek, Karınca, Güve, Tahtakurusu, Yakarca, Kalorifer Böceği vb. uçan ve yürüyen haşerelere karşı etkilidir.  

Kullanım alanları:

Herkes tarafından kolayca kullanılabilinir ve kullanım alanı çok geniştir.

Siteler, apartmanlar, oteller,yazlıklar, evler, (perde, halı, koltuk, yatak, kapı, pencere ve yerlere püskürterek) işyerleri, hastaneler, askeri birlikler, restorantlar, kafeteryalar, pastaneler, fırınlar, marketler, okullar, kampüsler, beldeler, yurtlar, kışlalar, Bahçeler, balkon ve teraslar, kamp ve piknik alanları (yerlere, çevrenize, elbise ve ayakkabılarınıza sıkarak), hayvan barınakları ve çiftlikleri, mezbahalar vs. tüm açık ve kapalı alanlarda, iç ve dış  mekanlarda herkes tarafından kolayca kullanılır. 

Ambalaj şekli: 500 ml, 2,5 litre ve 5 litre.