Chrysamed İnsektisit

                             
                     
      Chrysamed İnsektisit    
                   
      FORMÜLASYON            
                   
      Permethrin   % 0.12    
      Esbiothrin   % 0.06    
      Chrysa Emülgatör   % 0.82    
      Su   % 99    
                   
      Chrysamed uluslararası patentlidir.
Patent No: TR200500879
   
     
 
 
 
     
 
YENİ NESİL İNSEKTİSİT

 

Chrysamed universal İnsektisit,uluslararası patentli Chrysa-nanokapsül teknolojisi sayesinde, suyun çözücü gücünü arttırarak Solvent vb.gibi tehlikeli çözücü kullanmadan üretilmektedir. 

 

Üretiminde tehlikeli çözücüler yerine aktif Su kullanıldığından, etken (teknik madde) maddenin molekül yapısı bozulmadan, biyolojik insektisit etkisi korunmuş ve diğer taraftan toksisitesi azalmış olmaktadır.

CHRYSA emülgatörü suyun moleküllerini birbirinden ayırarak küçültür, molekül sayısını, çözücü gücünü ve aktivitesini arttır, etken maddeyi suyun her molekülüne eşit oranda dağıtır ve bir daha bozulmayan, ayrışmayan, çökmeyen homojen bir emülsiyon sağlar. Yani suyu bir nevi ilaca dönüştürür.

Chrysamed 

universal İnsektisit

 ile yapılan ilaçlamalarda ilk damladan son damlaya kadar her püskürtmede eşit oranda etken madde uygulanmış olur. 

Chrysamed 

universal İnsektisit 

minimum etken madde ile maximum etki sağlar.  

 

 

Chrysamed 

universal İnsektisit

; PBO, Solvent ve türevlerini içermeyen, Kendimize ve Çevremize tehlike yaratmadan, Haşere sorununu kalıcı olarak çözebilen, %99 su bazlı, kokusuz, leke ve kalıntı bırakmayan, geniş spektrumlu,yeni nesil bir Haşere ilacıdır.

 

Chrysamed akrediteli Alman Freytox Laboratuvarında 14 Fareye en yüksek dozda içirelerek yapılan deneylerde hiç bir toksik etki kaydetmeyerek zehirli olmadığı onaylanmıştır.

Ayrıca Alman Dermatest laboratuvarında 30 kişinin cildine Chrysamed sürülerek  yapılan deneylerde PEKİYİ dereceyle dermatolojik raporu verilmiştir.

 

Alman TÜV ve LGA Laboratuvarlarında 32 ayrı deneyde Chrysamed içeriği ve ambalajı incelenmiş tüm deneylerde geçerli not alarak Avrupa standartlarına ve Alman ALDİ mağazalarında satışına uygunluk raporu verilmiştir.

 

Ayrıca Hacettepe Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi, Gaziantep Üniversitesi,Biogenius Laboratuvarı, Berlin Insect laboratuvarı, İsviçre Tropeninstitut Laboratuvarlarında Haşerelere karşı öldürücü ve kovucu etkisi test edilmiş ve tüm denemelerden çok iyi sonuçlar alınmıştır. Orijinal deneme raporları ve test sonuçları www.chysamed.com sitemizde incelenebilinir.

 
     
     
 

 

Kullanım bilgileri:
Chrysamed insektisit 

250 ml. 500 ml. Spreylerde, 2,5 Litrelik püskürtme tertibatlı bidonlarda ve 5 Litrelik standart bidonlarda satışa sunulmaktadır.Chrysamed insektisit in Aerosol tipi ise Chrysamed AEROSOL dur.

500 ml. Sprey: Kullanmadan önce spreyin ucunu açık konuma getiriniz.
2,5 Litrelik püskürtme tertibatlı bidon: Kullanmadan önce bidonun kapağını açınız ve püskürtme tertibatını monte ediniz.
5 Litrelik bidon: Kullanmadan önce bidondan spreylere,
 el ve sırt pülverizatörlerine veya ULV (soğuk sisleme) cihazına aktarınız.
AEROSOL: kullanmadan önce iyice çalkalayınız.

CHRYSAMED  kullanırken, kapı ve camları kapatmaya, evi teketmeye veya havalandırmaya gerek yoktur.

 

Chrysamed insektisit

 nin kullanımı ve etkisi diğer haşere ilaçlarından farklıdır.

Chrysamed insektisit

 i haşerelerin üzerine doğrudan sıkmanız şart değildir,

Chrysamed insektisit

i haşerelerin bulunabileceği, konabileceği veya geçebileceği açık ve kapalı alanlara çok ince bir şekilde bol miktarda uygulayınız. Evlerde (yerler, duvarlar, mobilyalar, elbise ve mutfak dolapları, mutfak makine ve tezgahların alt ve arkaları vs.) ev ve işyeri çevreleri, bahçeleri, hayvan barınakları ve çevreleri vs. açık yer bırakmadan tamamen ilaçlayınız.
Böyle bir uygulama sonrasında o alanlarındaki haşereler zamanla yok olurlar, o alana yeni haşereler uzun süre yaklaşmaz ve o alana giren haşerelerde kısa sürede (birkaç dakika ile birkaç saat içinde) telef olur. Çok sorunlu alanlarda uygulamanın 2 haftada bir olmak üzere birkaç kez tekrarlanması ve uygulama süresinin uzun tutulması gerekmektedir.

 

Hedef haşereler:

Sivrisinek, Hamamböceği, Kene, Karasinek, Karınca, Güve, Tahtakurusu, Yakarca, Kalorifer Böceği vb. uçan ve yürüyen haşerelere karşı etkilidir.  

Kullanım alanları:

Kullanım alanı çok geniştir; Siteler, apartmanlar, oteller,yazlıklar, evler, (perde, halı, koltuk, yatak, kapı, pencere ve yerlere püskürterek) işyerleri, hastaneler, askeri birlikler, restorantlar, kafeteryalar, pastaneler, fırınlar, marketler, okullar, kampüsler, beldeler, yurtlar, kışlalar, Bahçeler, balkon ve teraslar, kamp ve piknik alanları (yerlere, çevrenize, elbise ve ayakkabılarınıza sıkarak), hayvan barınakları ve çiftlikleri, mezbahalar vs. tüm açık ve kapalı alanlarda, iç ve dış mekanlarda herkes tarafından kolayca kullanılır.

 
 
 

CHRYSAMED,  Sağlığını Düşünenler için....      
 
   
                       İnsektisit 250-500 ml.        İnsektisit 2,5 lt.             İnsektisit 5 lt.