Quick Bayt Sprey

 

Mükemmel etkili karasinek spreyi
 

Ürün Grubu : İNSEKTİSİT (Böcek İlacı)
Etkili Madde : 10 % w/w Imidacloprid
Bitrex içerir.
Formülasyon : Suda Eriyen Granül (WDG)
Ambalaj Çeşitleri : 1 kg kutu

Özellikler:
QuickBayt® Spray, halk sağlığı alanında ergin karasinek mücadelesinde kullanılmak üzere geliştirilmiş yeni spreylenebilir yem formulasyonudur. QuickBayt® Spray, uzun süreli rezidüel etkisinin yanında karasineklere karşı hızlı düşürücü özelliğine de sahiptir. QuickBayt® Spray, hem (yemle beslenen karasineklere) yeme, hem de (uygulama yapılan yüzeylere konan karasineklere) temas ile etki etmektedir.

Kullanım Metodu
QuickBayt® Spray, ergin karasinek mücadelesinde, su ile seyreltildikten sonra spreyleme yöntemi ile kullanılır. QuickBayt® Spray, iç mekanlarda ve çöplük alanlarda, atık arıtma tesislerinde, konteynerlerin çevresinde, vb. karasinek mücadelesinde kullanılır. 

Etkili Olduğu Haşereler
Karasinekler (musca domestica, fannia cannicularis, calliphora spp, lucilia spp, etc.)

Uygulama Oranları
Biyolojik denemelere göre 0,15 g/m2 düşecek şekilde sulandırım ve m2 ye 50 ml karışım uygulanmalıdır. (150 gram ürünü 5 litre su içerisinde eritiniz, homojen solüsyon elde edinceye kadar karıştırarak 100m2 yüzeye uygulayınız.) 

Problemin bulunduğu alanda yüzey alanının yaklaşık %30 unu kaplayacak şekilde ilaçlama yapınız (sadece karasineklerin bulundukları alana). 

Su içerisinde eritilen QuickBayt® Spray, sırt pulverizator pompaları ve el spreyleri ile karasineklerin bulunduğu ve dinlendikleri yüzeylere uygulanır. 

Eşsiz Formulasyon
QuickBayt® Spray, karasineklere karşı etkili ve kolay kontrol sağlayan, şeker içerikli yeni teknoloji ile üretilen, suda eriyen granül formulasyonudur. Hem temas hem de mide yolu etkilidir. Cezbedici aromaları sayesinde karasineklere karşı hızlı düşürücü özelliktedir.

Uzun Süreli Kontrol
QuickBayt® Spray, uzun süreli rezidüel etkiye sahiptir.
Etkinliğini uygulamadan sonra 8 haftaya kadar devam ettirir.
İşgücü, zaman ve maliyet açısından avantaj sağlar. 


ÜRÜN İLE İLGİLİ LİNKLER
Aşağıdaki dökümanlar Adobe PDF formatında hazırlanmıştır. Söz konusu dökümanları görebilmeniz için bilgisayarınızda Acrobat Reader programının yüklenmiş olması gerekmektedir.

Ürün Broşürü  Ürün Güvenlik Bilgi Formu